środa, 31 grudnia 2014

Świąteczno-zimowa sypialnia / Winter bedroom

Niestety już po Świętach, ale dekoracje świąteczno-zimowe zatrzymuję aż do połowy lutego:) Szkoda, że w tym roku było tylko kilka dni śnieżnych i mroźnych, ponieważ uwielbiam taką pogodę:) Niewiele zmieniło się w sypialni - dokupiłam jeszcze jedną komodę, dużą papierową gwiazdę, która wprowadziła bardzo przytulny nastrój i biały kosz pod choinkę. Pozostałe dekoracje są z poprzednich lat. W tym roku starałam się wykorzystać rzeczy, które już miałam do świątecznego przystrojenia domu. Dokupiłam tylko 8 bombek i kilka świeżych roślin.
***
Unfortunately it's already after Christmas but the winter decorations are going to stay till the end of February:) I can't help it - I love winter (white and frosty, of course) and Christmas decorations;) and I will never be bored with them:)) The bedroom hasn't changed much. Some time ago I bought another chest of drawers, a lovely paper star and a white basket where I keep the Christmas Tree. Generally, I tried to use the decorations I already had except for a few new baubles and plants.


 
 

 


 


 Życzę Wam cudownego Nowego Roku, pełnego zdrowia, miłości, radosnych chwil, inspiracji, życzliwych ludzi dookoła i niech Wasze marzenia się spełniają:)
***
I wish you all the best in New Year!!!

3 komentarze:

 1. Kochana,Twoja sypialnia jest obłędnie przepiękna : ). Najchętniej to bym z niej nie wychodziła : ) ale zaraz muszę pędzić do Rodziców na kolację,więc jutro wpadnę do Ciebie znów nasycić oczy : ). Dla Ciebie również wszystkiego co Najlepsze : ). Strasznie się cieszę,że znów się pojawiłaś : ).

  OdpowiedzUsuń
 2. oj widać romantyzm w całej sypialni... pasuje idealnie do zimy jej klimat... piękne dekoracje szczególnie choinka w białym koszu :D
  pozdrawiam aga :D

  OdpowiedzUsuń
 3. o jejuuuuu . Wow !! cudnie ! jak ja bym chciała mieć taką dużą sypialnie i powiesić nad łóżkiem baldachim <3 juz wyobrażam sobie w niej noce i piękne poranki cudo :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz:)

Thank you so much for visiting my blog and leaving a comment:)